OtoHaber Dergi

Haber ve Dergi Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 47.2 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma TURKUVAZ HABERLESME VE YAYINCILIK
OtoHaber Dergi uygulaması Android mobil cihazınızda kullanabileceğiniz donanımlı bir uygulamadır.

Android mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz OtoHaber Dergi mobil uygulaması araba sevdalısı kullanıcılarımız için harika bir seçim. Basılı halde çıkarılan OtoHaber Dergisi gelişen teknolojiye kendisini bırakarak mobil dergi olma yolunda ilerledi. Dergiyi yine de satın almak isteyen kullanıcılarımız öncelikli olarak mobil uygulamadan içeriklerine bakabilir ve daha sonra sevdiyse basını halini de satın alabilir. 

Turkuvaz Medya Grubu tarafından geliştirilerek kullanıma sunulan OtoHaber Dergi mobil uygulamasında araçlar ile ilgili kocaman bir dünya sizleri bekleyecek. Araçlara karşı bir zaafınız varsa ve otomobiller hakkında yazılar makaleler ve daha bir içeriğe tek bir uygulama çatısı altından ulaşabilirsiniz. 

Android mobil cihazınız ile otomobil derginizi yanınızda taşıyın ve dilediğiniz çıkartıp okumanın keyfine varın. Arabalar ile ilgili yenilikler, son çıkan teknolojik hareketler, sektörde ki fiyat kalite endeksi, otomobiller ile ilgili önemli gelişmelerin haberleri, röportajlar ve daha bir çok bilgiye Android mobil cihazınız ile ulaşabilirsiniz. Araba teknolojisinde OtoHaber Dergi sizde gündem de kalın

Daha Fazla Göster
OtoHaber Dergi indir
DİĞER SÜRÜMLER